Menu
Základní škola a Mateřská škola, Černý Důl

Toto je krizový pruh ZŠ a MŠ Černý Důl. Zde se vkládají mimořádně důležité informace.

Cvičný požární poplach

Cvičný požární poplach

Cvičný požární poplach

V úterý 4. října proběhl cvičný požární poplach. Žáci ještě před jeho vyhlášením prošli všeobecným proškolením o bezpečnosti ve škole a o chování v době požáru. V den chystaného poplachu hasiči v přízemí školy zapálili dýmovnici a voláním"Hoří!" vyhlásili poplach. Všichni žáci a s pedagogy se bezpečně a rychle dostali z budovy. V tuto chvíli již přijížděli houkající hasičské vozy. Žáci byli venku uklidněni, že se jedná o nácvik, a mohli sledovat zásah hasičů, kteří lokalizovali ohnisko požáru na půdě školy.  Od velitele zásahu, pana Janečka, jsme dostali ocenění za bezchybný únik z budovy. Hasiči jednotlivých třídám vysvětlil průběh zásahu, ukázali výstroj a rozložení techniky v budově školy. Na závěr si žáci i děti ze školky prohlédli hasičské vozy.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat dobrovolným hasičům z Černého Dolu, že nám zorganizovali požární poplach a věnovali se dětem.

Datum vložení: 5. 10. 2022 14:24
Datum poslední aktualizace: 5. 10. 2022 14:31
Autor: Naďa Bachtíková

Základní škola a Mateřská škola, Černý Důl, Čistá v Krkonoších 140, 543 44