Menu
Základní škola a Mateřská škola, Černý Důl

Toto je krizový pruh ZŠ a MŠ Černý Důl. Zde se vkládají mimořádně důležité informace.

adaptační kurz

adaptační kurz 1

3 denní výjezd celé školy

V rámci programu primární prevence „Na pohodu 2022“ naše škola již tradičně realizuje ve spolupráci s organizací „Společně k bezpečí“ adaptační pobyt. Jedná se o třídenní výjezd mimo školní prostředí, 2 dny je pro žáky školy připraven odborný program, který bude zaměřen na vzájemné poznávání žáků a na posílení soudržnosti kolektivu. Třetí den bude výlet do okolí. Část ceny bude hrazena ze získané dotace, část z rozpočtu školy a část uhradí žáci.

Termín:                        14. 9. - 16. 9. 2022

Místo:                          chata Hanapetr Dolní Dvůr        http://www.hanapetr.cz/

Odjezd:                       od školy autobusem v 8.00

Návrat:                        v pátek  16. 9. 2022 končíme obědem, děti si rodiče vyzvednou cca ve 13.30 – 14.00 hodin v Dolním Dvoře – Rudolfov ( u závory), zavazadla dětem přivezeme. Prosím rozmyslete, s kým vaše dítě pojede domů, a nahlaste třídnímu učiteli.

S sebou:      2x boty na ven (lze i holínky), 2x oblečení na ven (tepláky, mikiny, bunda…), čepice, 1x domácí oblečení, bačkory, pyžamo, pláštěnka, spodní prádlo, ponožky (náhradní), hygienické potřeby, ručník, malý batůžek! (půjdeme na výlet), láhev na pití, drobné kapesné (100 – 200,- Kč), penál, kopie kartičky pojištěnce!, léky s popisem užívání, hajánek/plyšák J

Mobilní telefon a jiné cenné věci dle vašeho zvážení a na vlastní zodpovědnost dětí. Telefon bude po celou dobu pobytu vypnutý a uložený v zavazadle – z důvodu nerušeného programu. Kontakt na rodiče budou mít paní učitelky.

Datum vložení: 12. 9. 2022 7:21
Datum poslední aktualizace: 12. 9. 2022 7:23

Základní škola a Mateřská škola, Černý Důl, Čistá v Krkonoších 140, 543 44