Menu
Základní škola a Mateřská škola, Černý Důl

Toto je krizový pruh ZŠ a MŠ Černý Důl. Zde se vkládají mimořádně důležité informace.

2. třída- Zdraví a moje tělo

2. třída měla téma Zdraví a moje tělo. Řekli jsme si, co je potřeba udělat proto, abychom byli zdraví. Popsali jsme si části těla. Poslední den jsme pracovali s emočními kartami. Zamysleli jsme se, jak se zachovat v různých situacích. Jak pracovat s emocemi.

2. třída měla téma Zdraví a moje tělo. Řekli jsme si, co je potřeba udělat proto, abychom byli zdraví. Popsali jsme si části těla. Poslední den jsme pracovali s emočními kartami. Zamysleli jsme se, jak se zachovat v různých situacích. Jak pracovat s emocemi.

Datum vložení: 20. 3. 2022 17:25
Datum poslední aktualizace: 29. 8. 2022 14:24
Autor: Barbora Barátová

Základní škola a Mateřská škola, Černý Důl, Čistá v Krkonoších 140, 543 44