Menu
Základní škola a Mateřská škola, Černý Důl

Toto je krizový pruh ZŠ a MŠ Černý Důl. Zde se vkládají mimořádně důležité informace.

PROJEKTOVÁ VÝUKA

PROJEKTOVÁ VÝUKA

projektová výuka

V naší škole využíváme jako výukovou metodu projektové vyučování. Touto formou si děti osvojují jednotlivé klíčové kompetence: kompetence k učení, k řešení problémů, osobnostní rozvoj žáků, komunikativní dovednosti a pracovní návyky. Základem každého projektu je vzájemná spolupráce.

Věříme, že tento školní rok již bude zcela běžný a budeme moct tento náš záměr naplnit. V září začínáme a první projektové téma má název "Domácí mazlíčci". Po celý týden děti pracují ve skupinách. Cílem projektu je získat znalosti o netradičních domácích mazlíčcích a o péči o ně, naučit se hledat informace a vytvořit smysluplný výukový panel. Součástí projektu je i návštěva dvou odborníků: trenéra psů a veterináře.

Datum vložení: 22. 9. 2021 9:44
Datum poslední aktualizace: 22. 9. 2021 9:54
Autor:

Základní škola a Mateřská škola, Černý Důl, Čistá v Krkonoších 140, 543 44