Základní škola a Mateřská škola, Černý Důl

Toto je krizový pruh ZŠ a MŠ Černý Důl. Zde se vkládají mimořádně důležité informace.

Jak šel čas v Komunitním klubu Černý Důl - leden2024

leden

Po vánočních prázdninách jsme se do školy vrátili v plné síle a skvělé náladě. Leden byl měsícem proměnlivého počasí. Za nepříznivého počasí jsme hráli společenské hry, tvořili ze zažehlovacích korálků a dali jsme si turnaj v piškvorkách. Pomysleli jsme i na ptáčky v zimě a připravili jsme jim pochoutky. Jakmile počasí dovolilo a napadl sníh, tak jsme vyrazili na boby a lopaty. Poštěstilo se nám vyzkoušet na školním hřišti i běžky. To byla paráda. Během měsíce jsme zrealizovali akci bláznivé účesy, za které moc děkuji i rodičům za pomoc a dále jsme vytvořili s dětmi tak milovaný sliz. V lednu nám ještě do klubu přibyli dva mazlíčci – masožravé kytičky Sůša a Mazel. O Sůšu se stará 4. třída a o Mazla třída pátá.

Datum vložení: 2. 2. 2024 18:50
Datum poslední aktualizace: 2. 2. 2024 19:12